KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 6536107
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell pojke med segelbåtar vattenfärg
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell pojke med segelbåtar vattenfärg
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18



